עברית | English
אודות
סופיסטיק, בית לפתרונות תוכנה ייחודיים, מתמחה במערכות מותאמות לקוח כמענה חכם למגוון האתגרים הניצבים בפני ארגונים וחברות בסביבה העסקית העכשווית.
צוות המומחים המנוסה של סופיסטיק תופר לפי מידה את הפתרון התכנותי הנכון, המתוחכם והיעיל ביותר לכל לקוח ולקוח, וזאת תוך מחוייבות מקסימלית לחדשנות טכנולוגית ולקשר ארוך טווח, אכפתי וקשוב. הפתרונות החכמים שמציעים צוותי הפיתוח של סופיסטיק מקיפים את התחומים המרכזיים שבחזית הטכנלוגיות העסקיות העכשוויות, ובהם תחומי מערכות מידע, מערכות הניהול, מערכות למסחר אלקטרוני, רשתות תקשורת פנים וחוץ-ארגוניות ומערכות לניהול תוכן. במקביל, ותוך מקסימום גמישות מחשבתית ונכונות לעמוד לצד הלקוח, מפתחים הצוותים המקצועיים של סופיסטיק ביצירתיות ובתעוזה פתרונות שהם 'מחוץ לקופסה'.
  • מידע חכם – מערכות מידע חכמות הן העתיד אליו צועדים כיום ארגונים וחברות מכל התחומים, הסוגים והגדלים. מערכות אלו מאפשרות לשלוט במקסימום יעילות ובמינימום התעסקות בכל תחומי הידע וניהול התהליכים המקיפים את סביבת העבודה הדינמית כל כך של ימינו. סופיסטיק מתמחה באיפיון, תכנון, הקמה, הטמעה ותחזוקה של מערכות חכמות ודינמיות, המותאמות לכל לקוח ולקוח, ומאפשרות לאחסן, לנהל, לעבד, לשלוף ולהציג מידע בשלל פילוחים וחיתוכים ומכלל קצוות הארגון.
  • עסק חכם – אינטגרציה היא הדרך להצעיד את העסק שלך אל המחר. תהליכי האינטגרציה יהפכו מאגרי מידע מיושנים ומערכות תוכנה ותיקות לחזית הטכנולוגיה העסקית החדשנית. במוקד התפיסה של סופיסטיק בליווי תהליכים אינטגרטיביים עומדת האמונה בפוטנציאל האדיר של העסק החכם – עסק המנוהל באמצעות מערכות טכנולוגיות חדשניות ומתוחכמות. סופיסטיק יתלווה אליכם מהשלבים הראשוניים ולאורך כל הדרך: משלבי הייזום, האיפיון והתכנון של המערכות החדשות, ועד שלבי ההטמעה והתמיכה, ותבטיח שהשינוי יהיה לא רק מבורך, אלא גם קל ופשוט.
  • מסחר חכם – בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת התפיסה, כי אין כמעט בית עסק שלא זקוק לפלטפורמה כלשהי של מסחר אלקטרוני. אם באינטרנט או ב-VPN, ברמת ה-B2B או ה- B2C, מסחר חכם בפלטפורמות ממוחשבות משנה כליל את פני השווקים והופך לצורך אמיתי. מסחר חכם משמעו, בראש ובראשונה, ייעול תהליכי הקנייה וקיצור זמני האספקה, פריצה לשווקים בינלאומיים וצמצום ניכר בעלויות השיווק והפרסום. עם זאת, הפנייה למסחר חכם משמעה, מעבר לרווח הנקי והמיידי שלה, גם צעידה לעבר העתיד בניהול תהליכי העבודה בארגון ובמקסום קשרי בית העסק והלקוח. סופיסטיק יתכנן אתכם את העתיד הממוחשב של המסחר שלכם, ויאפיין, יצור ויתמוך במערכות מסחר חכמות מהשורה הראשונה המותאמות במיוחד לכם וללקוחות שלכם.
דף הבית  |  אודות  |  לקוחות  |  מוצרים  |  צור קשר
כל הזכויות שמורות לסופיסטיק © 2011